16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

23 maart 2023

Aircoleveranciers over hun ervaringen en adviezen

Op het AMT-garageforum zien we steeds vaker vragen over defecte aircocompressoren. Zo’n compressor wordt vervangen, daarna zou de airco weer goed moeten werken. Maar dat blijkt niet altijd zo te zijn. We vroegen een aantal leveranciers om hun ervaringen en adviezen.

Wanneer een aircocompressor stuk gaat, komen er vaak slijtagedelen in de leidingen en daarmee het hele aircosysteem terecht. Daarom moet het hele systeem worden gespoeld. Onderdelen die niet gespoeld kunnen worden, moeten worden vervangen.

Maar waarom gaat een compressor kapot? “De meeste problemen ontstaan door geen, slecht of achterstallig

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.