16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

21 februari 2022

Aircoservice, hoe gaat dat in jouw werkplaats?

Aircoservice, een jaarlijks terugkerend thema in AMT. Niet omdat aircotechniek aan veel verandering onderhevig is, maar wel omdat de airco een belangrijk comfortsysteem in de auto is én goed voor je omzet. Vandaar onze vraag: airco-onderhoud en -service, hoe doe jij dat?

De airco is hot! Zomers worden warmer en automobilisten willen het hoofd koel houden. (Preventief) airco-onderhoud wordt daardoor steeds belangrijker gevonden door de klant. En dat biedt mooie omzetkansen voor jouw bedrijf.

In het geval van EV-voertuigen is de airco geen luxe,

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.