Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

21 februari 2022

Oog voor techniek: dit maakt de Mercedes-Benz EQXX zo zuinig

In aandrijflijnen met verbrandingsmotoren zit een enorme hoeveelheid onderzoek en ontwikkeling. Vooral vanwege emissie-eisen, inclusief lage CO₂-uitstoot dus extreme zuinigheid. Duidelijk is dat al die investering en moeite nu omgeleid moeten worden naar elektrische aandrijflijnen. Dan krijg je de Mercedes EQXX, ook ultra-zuinig, maar nu met stroom.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.