historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

31 augustus 2021

AMT-APK Keurmeesterquiz: Geen perfect antwoord op AdBlue-lekkage

Vloeistoflekkage aan de aansluiting van de leiding op de AdBlue-tank. Dat was het probleem bij de AMT APK Keurmeesterquiz. De keurmeester maakt de aansluiting schoon, maar ziet direct weer druppels verschijnen. Wat nu? Goed- of afkeur? En vooral: waarom? Het woord is aan de juryvoorzitter. Spoileralert: Geen van de 119 inzenders gaf het perfecte antwoord!

27 inzenders gingen voor afkeur. Laten we hun argumenten eens bekijken. Meest genoemd is: “Brandstofsystemen mogen geen lekkage vertonen.” Op zichzelf is dat juist. Punt 2 van artikel 5.2.9 vermeldt letterlijk die tekst. Maar…, is AdBlue wel brandstof? Goede vraag. Voor wie niet precies de functie van AdBlue kent,

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.