16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

31 augustus 2021

AllParts Kruitbosch en De Weerd denkt met het autobedrijf mee: De grossier als kennisbank

Je grossier is je beste vriend. Een partner die meer voor je autobedrijf doet dan onderdelen leveren alleen. Michael de Weerd van Kruitbosch en de Weerd uit Deventer is zo’n partner van het autobedrijf. Hij is aangesloten bij het AllParts-grossiersnetwerk. Wat levert deze samenwerking zijn bedrijf én zijn klanten op?

Het grossiersvak zit Michael de Weerd in zijn bloed. Letterlijk. Het familiebedrijf is al sinds 1938 onderdelenleverancier in Deventer en omstreken. “Ik heb negen jaar geleden het stokje van mijn vader overgenomen en ben de derde generatie De Weerd in het bedrijf. Dat geeft wel een bepaalde verantwoordelijkheid, onder mijn

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.