historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

01 februari 2022

AMT-ATC Livestream 15 februari: ‘Vergeet de elektrische auto, de toekomst is waterstof!’

Batterij-elektrische auto's zijn allang geen zeldzaamheid meer. Waterstofauto's en waterstofelektrische auto's zijn dat nog wel. Volgens Steffen Elgersma kan dat best eens veranderen.

Tijdens deze livestream geeft Steffen Elgersma uitleg over het gebruik van waterstof in een moderne auto. Steffen is de drijvende kracht achter STEFtec Education uit Zwolle. Hij volgt de ontwikkelingen op het gebied van E-Mobility op de voet.

Tijdens de uitzending zoomt Steffen in op het thema waterstof en mobiliteit en zal ons tijdens deze livestream informeren over de huidige status en de ontwikkelingen die er zijn op het gebied van waterstof en mobiliteit. Hij maakt tijdens

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.