historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

01 februari 2022

Het nieuwe bandenlabel: niet meer te negeren

De aarde warmt op en de autoband heeft daar een aandeel in. Om die reden kennen we sinds 2012 het Europese bandenlabel. Vorig jaar is dat label vernieuwd. Waarom? Wat moet je als bandenverkoper van het label weten? En welke verplichtingen heb je? Namens Vredestein gaf Michiel van Koeverden tekst en uitleg voor ATC Deventer Zutphen én in een livestream.

[intermezzo:3]

Energielabels zijn niet nieuw. Het eerste zag het levenslicht in 1994 en inmiddels kennen we ze voor koelkasten, tv’s, wasmachines, lampen en talloze andere producten. “Het is ook geen typisch Europees verschijnsel”, zegt Michiel van Koeverden. De bandentechnicus van

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.