16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

26 oktober 2021

AMT Awards 2022 gestart, doe nu mee!

Wat ooit begon als de competities Auto- en Bedrijfsautotechnicus van de toekomst is uitgegroeid tot de AMT Awards! Naast een wedstrijd voor studenten maken nu ook professionals kans op zo'n prestigieuze titel: Autotechnicus van het jaar. Hoe kan je meedoen?

De AMT Awards kennen een online voorronde met een uitdagende kennistest. De hoogst scorende deelnemers plaatsen zich voor de halve finales en strijden om een felbegeerde finaleplek.

Video

Naar goede AMT Awards-traditie hebben we een zinderende promotievideo opgenomen. Hierin spelen Melvin van der Vegt en Berry van de Sande de hoofdrollen. Zij zijn Auto- en Bedrijfsautotechnicus van de Toekomst 2021.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.