Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

23 november 2021

AMT Awards halverwege: dit zijn de 2e periodewinnaars!

De AMT Awards zijn op stoom. De zoektocht naar de beste vakprofessional en studenten bedrijfs- en autotechniek is op de helft en we kunnen de volgende lichting periodewinnaars bekend maken. Welke technici voeren de highscores aan? En: kan jij ze verslaan? Doe de online kennistest en maak kans op de titel 'Autotechnicus van het Jaar' en win fantastische prijzen!

[intermezzo:1]

Autotechnicus van de Toekomst

Wesley de Boer, student autotechniek van Landstede Techniek Innovatie in Putten is de tweede periodewinnaar in de categorie ‘Autotechnicus van de Toekomst’. Zijn score was goed én snel: hij ‘kopte’ 9 vragen goed in en had

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.