historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

23 november 2021

Zijn elektrische e-Partner en ë-Berlingo volwaardig alternatief voor diesel?

Terwijl je op de weg het aantal Tesla’s, Kona’s, en ID’s snel ziet toenemen, rijden bestellers nog gewoon op diesel. Dat gaat veranderen. En nu steeds meer Europese steden de komst van emissievrije zones aankondigen, kan dat wel eens snel gaan. Maar kunnen ondernemers met een elektrisch busje uit de voeten? Bij de introductie van de e-Partner en ë-Berlingo vroegen we het aan PSA…, eh Stellantis.

Sinds 1996 verkocht Stellantis, de samenvoeging van de Peugeot- en de Fiat-groep, 3,7 miljoen Peugeots Partner en Citroëns Berlingo. Meer dan 1 miljoen van die ‘small vans’ zijn van de derde generatie die sinds

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.