Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

17 juni 2021

APK 2022 vraagt investeringen: hoe pak je het goed aan?

Toen we het onze lezers vroegen, zei twee derde te gaan investeren in een deeltjesteller. Maar als die knoop is doorgehakt, welk type moet het dan worden? En moet ie nu al komen of straks pas? Zo zijn er meer APK-vragen voor de werkplaats. Wat doe je als je geen vlakke vloer hebt voor de koplamptest? Welke APK-investeringen kunnen we in de toekomst nog verwachten? En: hoe maak je minder fouten bij de roestbeoordeling? Op zoek naar antwoorden wonnen we deskundig advies in.

We vroegen onze lezers naar hun huidige en toekomstige activiteiten op APK-gebied. Gaan ze investeren in

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.