historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

20 januari 2022

APK Keurmeesterquiz: koplamptest volgens nieuwe regels: goed of afkeur?

De inkt van de nieuwe regels rond de koplamptest is nog niet droog en ja hoor, daar is ie al: De AMT PSB APK Keurmeesterquiz-vraag over een koplamptest. Dus, ben jij een goede APK Keurmeester? Ga de uitdaging aan en test je APK-kennis: Goed- of afkeur?

Je weet het inmiddels wel uit de voorgaande afleveringen van de APK Keurmeesterquiz: de vraag is “Goed- of afkeur?”. Maar met alleen dat antwoord neemt APK-trainer bij PSB, Martin Pardoel geen genoegen. Onze juryvoorzitter vindt de toelichting bij je keuringsbeslissing nóg belangrijker dan de beslissing zelf. En bij een goede toelichting hoort ook ‘een

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.