16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

20 januari 2022

Jaaroverzicht 2021: Autoverkoop kan niet slechter

Hoewel slecht nieuws altijd meer aandacht trekt dan goed nieuws, voor de autoverkoop toch maar een positieve draai: het kan dit nieuwe jaar alleen maar beter worden. Zo slecht was de afloop van 2021. Ziekte en gebrek vergden een zware tol van de nieuwverkoop in auto’s. Met z’n allen hopen we dat het ergste nu toch achter de rug is.

Er is ook een andere positieve zijde: de occasionverkoop draaide als nooit tevoren. Allicht voor een deel doordat nieuwe auto’s al een tijd niet vlot leverbaar zijn. Maar reken jezelf niet te snel rijk. Moeizame nieuwverkoop betekent over een paar

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.