historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

13 april 2023

Autobedriuw Noardburgum: ‘Met het oog op de toekomst naar Autovakmeester’

Wytze de Vries en Klazina Storm van Autobedriuw Noardburgum hebben zich aangesloten bij Autovakmeester, de best-beoordeelde garageformule van Nederland. Zelfs met tweehonderd aangesloten professionele autobedrijven blijft Autovakmeester zoeken naar actieve ondernemers, die begrijpen dat de toekomst vandaag begint. Hoe zien Wytze en Klazina de toekomst?

Wytze de Vries was twaalf jaar toen hij in het garagebedrijf van de buurman begon te vegen en te sleutelen; hij was achttien toen hij in 2006 een eigen autobedrijf begon. Een paar jaar geleden kon ‘Autobedriuw Noardburgum’ (voor niet-Friezen: Autobedrijf Noordbergum) niet verder uitbreiden, maar vijftig meter verderop kwam er wel een bedrijfswoning met

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.