historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

13 april 2023

Tesla wil slimmer bouwen met deze nieuwe methode

Natuurlijk moet Tesla op zijn Investeerders Dag weer tonen dat het bedrijf voor revoluties in de autobranche zorgt. Zoals deze keer met het onderwerp autobouw. “Gaat al honderd jaar op dezelfde manier, hoog tijd dat we daar iets heel nieuws voor bedenken.” Een nieuwe productiemethode die veel efficiënter zou zijn belooft gehalveerde kosten. Hoe dan?

Het sleutelwoord is modulenbouw, als kortste samenvatting van de revolutie die Tesla aankondigt. Als alternatief voor het centrale probleem van klassieke autobouw: beginnen met een hele carrosserie samenstellen en lakken. Zo stelt Tesla het tenminste.

“Hopeloos inefficiënt, eerst een gelakte carrosserie maken. Dan portieren en

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.