Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

24 januari 2023

Aviloo bepaalt SoH van EV-batterij, hoe werkt dat? Test het zelf!

Een gebruikte elektrische auto kopen is niet zonder risico. De auto kan er spic en span bijstaan, als de gezondheid van de batterij ondermaats blijkt, is het een kat in de zak. Maar hoe weet je dat op voorhand? Aviloo helpt met een State of Health-test. AMT test de test. Jij kan dat ook, grijp je kans!

De Aviloo-Box is wit of zwart. Met een meegeleverde kabel sluit ik het kastje aan op de OBD. In dit geval die van een Opel Corsa-e. Een verloopkabeltje helpt om de OBD-stekker van zo’n Stellantis-auto gemakkelijker te bereiken. Zo, de Box is aangesloten,

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.