historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

20 januari 2023

Oog voor techniek: Bosch brandstofcelaandrijving

Op het Wiener Motoren Symposium blikte Bosch vooruit naar de toekomst van brandstofcel-elektrische aandrijving. Op dit moment bereiden zij de eerste serieproductie voor. Van de hele aandrijflijn, omdat ze alle onderdelen zelf kunnen maken. Dat zorgt voor betrouwbare werking en noodzakelijke kostenbeperking, legt dr.-ing Wintrich namens Bosch uit.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.