historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

28 oktober 2021

AVL-deeltjesteller slaagt voor NMi-examen

De vlag kan uit bij Stokvis Equipment! Hun AVL-deeltjesteller heeft het NMi-goedkeuringstempel. Behalve voor Stokvis is dat goed nieuws voor het autobedrijf. Want voor je het weet is het 1 juli 2022. Vanaf dat moment is de deeltjesteller verplicht bij de APK van diesels met af-fabriek roetfilter. En hoe meer keus hoe beter. Wat onderscheidt de AVL Counter van de concurrentie?

Om met die laatste vraag te beginnen. AVL DiTest is een gerenommeerde fabrikant van emissieapparatuur. Hun apparaten kom je ook tegen op de ontwikkelingsafdelingen van autofabrikanten en toeleveranciers.

Of dat deze deeltjesteller beter maakt dan de concurrentie durft verkoper

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.