historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

04 november 2021

Binnenkijken in de werkplaats van… Vakgarage De Pitstop

Lpg-inbouw, ADAS-kalibratie, ruitschadeherstel, diagnose, deelrevisie, bandenservice, onderhoud en reparatie: Vakgarage De Pitstop is van alle markten thuis. Het onafhankelijke autobedrijf bestaat sinds 1998 en verhuisde in 2014 naar een nieuwe locatie in Apeldoorn-Noord.

Of het nu gaat om APK-laswerk aan een Nissan Micra, een distributiekettingwissel voor een Maserati Quattroporte, lpg-diagnose aan een Ford F-150 of ruitreparatie aan een Mazda-youngtimer, voor Michiel Dijkhof en zijn team van autotechnici is geen uitdaging te groot of te klein.

Beter een goede buur…

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.