16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

09 september 2021

Bosch: één laadkabel voor thuis én onderweg

Eén kabel om thuis én onderweg je elektrische auto opladen. Dat is het idee. Bosch gaat in de loop van volgend jaar een laadkabel verkopen, waarmee elektrische auto's zowel thuis als onderweg kunnen worden opgeladen tot 22 kW.

Autobestuurders kunnen met dezelfde Bosch-kabel thuis hun elektrische auto opladen via een stopcontact, maar ook onderweg aan een laadstation. Er is geen tweede kabel nodig. De laadkabel wordt geleverd met adapters voor type 2- en huishoudelijke stekkers. Bosch wil de nieuwe kabel tot standaarduitrusting voor elektrische auto’s maken, want in Europa laadt 84 procent van de elektrische autobestuurders de auto ’s avonds

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.