historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

09 september 2021

Show jouw (ver)nieuw(d)e werkplaats aan AMT-lezers!

Voor een uitgebreide (foto)reportage in AMT is de redactie op zoek naar een autobedrijf dat onlangs de werkplaats ‘een facelift’ heeft gegeven. Ben jij (of ken jij) dat autobedrijf? Tip de redactie en wie weet verschijnt jouw werkplaats binnenkort in AMT!

Hoe ziet de ideale werkplaats eruit? Een lastige vraag om zo even te beantwoorden. Het hangt natuurlijk van een aantal belangrijke factoren af. Hoeveel bruggen heb je nodig, met hoeveel mensen werk je in de werkplaats en welke equipment mag niet ontbreken?

Wil je je werkplaats aanpassen, dan komt daar heel wat bij kijken. Waar begin je? Bedenk je

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.