16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

31 januari 2023

Bosch KTS leest gezondheid HV-batterij uit

State of Health, letterlijk vertaald gezondheidstoestand. Dat is de huidige capaciteit als percentage van de nieuwcapaciteit. Kon een batterij ooit 50 kWh opslaan en nu nog 45 dan is de SoH 90 %. Omdat de batterij een belangrijk deel van de waarde van een EV uitmaakt, is het belangrijk om die SoH te kunnen bepalen. Bosch meldt dat zijn ESI[tronic] 2.0 Online-software dat nu kan.

“De meest recente update van ESI[tronic] 2.0 Online biedt nu de mogelijkheid om de gezondheidsstatus van een hoogspanningsaccu te raadplegen”, zegt Bosch. “Dit omvat het controleren en weergeven van foutcodes en meetwaarden in verband met

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.