historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

31 januari 2023

Winnaars AMT Awards bekend! Michael Gennissen Autotechnicus van het Jaar 2023

Na een zinderende live finale tijdens de automotive vakbeurs Auto Prof 2023 in Gorinchem zijn de winnaars van de achtste editie van de AMT Awards bekend gemaakt. Bij deze prestigieuze titels staat de automotive professional in de spotlight. De Awards zijn uitgereikt aan de beste student Autotechniek en bedrijfsautotechniek en de Autotechnicus van het Jaar.

Meer dan 3500 (bedrijfs)autotechnici hebben meegestreden om de titels, de finalisten zijn de uitblinkers en zij hebben alles gegeven om hier te staan. Wie mag zich een jaar lang ‘Autotechnicus van de Toekomst’, ‘Bedrijfsautotechnicus van de Toekomst’ of ‘Autotechnicus van het Jaar’ noemen?  

Bij

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.