historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

04 mei 2023

Botsproeven met motorfietsen en auto’s bij Euro NCAP

Euro NCAP is de organisatie die de (bots-) veiligheid van auto’s in kaart brengt. Komend jaar starten ze ook met botsproeven met motorfietsen en auto’s. Het gaat daarbij nu nog om de impact op de auto, maar Euro NCAP kijkt ook al verder. We vragen Adriano Palao naar de ins en outs.

Botsproeven met motorfietsen werden tot nu toe nog niet gedaan, maar vanaf 2023 gaat dat wel gebeuren. Voornamelijk om te kijken hoe auto’s motorfietsen “zien”, hoe ze erop reageren en wat de impact betekent voor de inzittenden van de auto. In een later stadium zal

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.