Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

08 mei 2023

Gebruikte EV steeds meer in trek door dure benzine

Wie online zoekt naar een occasion, zoekt steeds vaker naar een gebruikte EV. Dit blijkt uit cijfers van Gaspedaal.nl en AutoTrack.

Dat de gebruikte EV meer en meer in trek raakt bij kopers is volgens Automotive MediaVentions – een samenwerking tussen AutoTrackGaspedaal.nl en AutoWereld – een direct gevolg van de prijsstijging bij benzine per 1 juli. De tijdelijke korting op de brandstofaccijnzen wordt dan deels afgebouwd. Daardoor wordt een liter benzine per 1 juli 2023 13,8 cent duurder. Op 1 januari 2024 komt er nog eens 8,7 cent per liter bij,

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.