historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

22 juni 2021

Bovag-barometer: zorgwekkend aantal minder gefactureerde uren

Autodealers hebben in het eerste kwartaal van 2021 gemiddeld een netto resultaat van 0,93 procent gerealiseerd: 0,1 procent hoger dan een jaar eerder. Zonder de corona-overheidssteun zou het rendement volgens de Bovag Branche Barometer slechts 0,52 procent bedragen.

De eerste kwartalen van 2020 en 2021 zijn niet zomaar te vergelijken. Eind maart 2020 werd de intelligente lockdown van kracht, medio december 2020 volgde een harde lockdown en pas sinds maart 2021 zijn de showrooms weer op afspraak open. Daardoor daalde de omzet uit de verkoop van nieuwe auto’s met 12 procent, daalde de voorraad-omloopsnelheid van 7,4 naar 5,5 en nam

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.