historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

22 juni 2021

Trillingsdiagnose Audi A6 blijkt flinke uitdaging

De eigenaar van een Audi A6 raakt met zijn rechtervoorwiel een steen op het asfalt. Gevolg: een vervelende trilling die ontstaat als hij 60 km/u of harder rijdt. Bovendien merkt hij een vreemd bijgeluid op als de auto trilt. Het vreemde is dat de Audi niet altijd even hard trilt. Hij krijgt vooral de bibbers als ie een bocht naar links moet nemen. Kan Nick Smits, Clever eXpert Partner van AA-Equipment Support, het mysterie oplossen?

Ik begin mijn zoektocht met het verzamelen van informatie over het voertuig. Zo weet ik dat er al het nodige is gebeurd voor de

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.