historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

25 april 2023

CarXpert garageformule breidt uit met 4 deelnemers

De CarXpert garageformule breidt uit met vier universele garagebedrijven. De nieuwe leden zijn aangesloten door leden uit het netwerk van AllParts Nederland.

De CarXpert garageformule breidt in het noorden van Nederland uit met Fix And Go uit Hardenberg en Haasjes Autoservice uit Staphorst. Zij treden toe via AllParts Jari Techniek. In het zuiden hebben Autobedrijf Ricars uit Geleen en Broens Autoservice B.V. zich aangesloten via AllParts Agron.

Technische ondersteuning met CarXpert garageformule

CarXpert biedt universele garagebedrijven ondersteuning op het gebied van techniek, technische trainingen, faciliteiten en marketing. Daarnaast helpt CarXpert garagebedrijven om meer omzet te generen door voordelig gebruik

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.