historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

25 april 2023

VWE Automotive neemt Cargo Holding B.V. over

VWE Automotive heeft Cargo Holding B.V. overgenomen. Voor het garagebedrijf betekent dit dat een completer dienstenpakket aangeboden wordt op gebied van import- en export, data en voertuiginformatie.

VWE Automotive zegt dat de overname van Cargo Holding B.V. past binnen de groeiambities. Gezamenlijk kunnen beide bedrijven de automotive branche een completer dienstenpakket aanbieden. Doel is alle bedrijfsprocessen van het autobedrijf optimaal te ondersteunen.

VWE Automotive is zakelijk dienstverlener voor de autobranche. Als RDW-provider voorziet VWE autobedrijven, leasemaatschappijen en fleetowners, consumenten en databedrijven van online tools, realtime marktcijfers en voertuiginformatie. Cargo focust vooral op import en export van

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.