historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

10 maart 2023

CBS Automotive: ”We bouwen de droomauto die de klant voor ogen heeft.”

De totaalrestauratie van een Toyota Supra. De 2JZ-GTE zes-in-lijn van een straatauto betrouwbaar tunen naar 1.000 pk. Professionele race- en driftauto’s opbouwen. Luchtvering ombouwen naar schroefvering, zonder foutcodes. CBS Automotive draait er de hand niet voor om. Ook voor onderhoud, reparatie en originele onderdelen is CBS een internationaal bekend adres. Hoe gekker of ingewikkelder het project, hoe leuker oprichters Ceel de Win en Simon Neve het vinden.

Het jongensboekachtige verhaal van CBS Automotive begint met twee mannen, een boerenschuur en een gedeelde passie voor Toyota en Lexus. Ceel de Win en Simon Neve leren elkaar bij toeval kennen. “Ik reed

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.