historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

07 februari 2023

CES: Van vliegende luchttaxi’s naar zelfdenkende ventilatieroosters en interactieve camouflage

Vier dagen is eigenlijk aan de korte kant voor de Consumer Electronics Show in Las Vegas. Inmiddels is dit ook een soort autoshow, sinds de opkomst van elektrisch rijden, hoewel auto’s eerder al bol stonden van elektronica. Maar daarnaast staat de CES altijd garant voor spanning en sensatie, met de nieuwste technieken voor morgen en overmorgen op de beursvloer.

Er is meer te zien dan auto’s op de CES. Consumentenelektronica is een breed begrip. Wat is er tegenwoordig niet meer elektronisch in en om huis? Alle huishoudelijke apparaten, alle infotainment en communicatie en bijna alle individueel te gebruiken vervoersmiddelen vallen

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.