historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

03 april 2023

Chantal van der Putten: ‘Bedrijf kan alleen groeien als team meegroeit’

Chantal van der Putten is 24 jaar. Ze geeft leiding aan een autoverhuurbedrijf met twee vestigingen. Met het oog op de toekomst heeft ze grote ambities met het familiebedrijf. De adviseurs en coaches van OOMT ondersteunen Chantal en haar team op het gebied van strategisch personeelsbeleid.

Hoe ben je in het familiebedrijf terechtgekomen?
“Mijn vader was autotechnicus. In zijn vrije tijd was hij bezig met autocross. Voor de autosport had hij een bestelbus nodig. Vanuit die eerste bestelbus is het autoverhuurbedrijf ontstaan. Ik ben opgegroeid tussen de auto’s, bestelauto’s en vrachtwagens. Na mijn opleiding Automotive Engineering heb ik bij verschillende

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.