historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

31 maart 2023

Opgelost op Garageforum: Audi Q7 e-tron ziet laadkabel die er niet is

Forumlid Murat3 heeft in de werkplaats van Autotechniek Zeist een Audi Q7 e-tron die niet wil starten. Zijn klant heeft de auto nog maar een week, maar er is een foutmelding die de auto lam legt: in het display is het symbool van een aangesloten laadstekker te zien. De auto ‘denkt’ dat de laadkabel nog in de laadaansluiting zit en dat verhindert het starten van de auto.

Murat heeft de diagnose professioneel aangevlogen, maar de voorlopige conclusie zint hem niet. Uit zijn onderzoek komt naar voren dat dit model wel eens last heeft van een fout in de verbinding tussen

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.