Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

20 augustus 2021

Column Berend Jan Grimmerink: automaat vervuilt zijn eigen hok

Wij hebben een konijn. Een geweldig beest dat regelmatig los loopt in de tuin, om je heen dartelt, rare sprongen maakt en mij als dierenliefhebber plezierige momenten bezorgt. Een regelmatig terugkerend ritueel is echter het schoonmaken van het hok, niet direct een leuke bezigheid. Iemand zou eens een onderhoudsvrij konijn moeten uitvinden. Ik zie vreemd genoeg overeenkomsten tussen een konijn en een moderne automatische transmissie. Ik zal dit proberen uit te leggen.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.