16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

23 augustus 2021

Stap voor Stap: Distributieriem Volkswagen 2.0 TDI (CBDB) vervangen

Hoewel Nederland niet heel specifiek een land van dieselliefhebbers is, zijn er toch wel heel veel VW Golf TDI’s in omloop. Bij de Golf 5 en 6 moet na omstreeks 200.000 kilometer op de teller de distributieriem bij de 2.0 TDI vervangen worden. Een klus waarbij strikt volgens de fabrieksaanwijzing gewerkt moet worden. Niet zelden treden daarbij problemen op door de juiste procedure niet te volgen, constateert ContiTech Power Transmission Group, die ons hier op de goede weg helpt.

Het gaat hier om de 2.0 TDI 16V met 103 kW en motorcode CBDB. Toegepast vanaf modeljaar 2008 in de Scirocco,

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.