historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

17 januari 2023

De werkplaats van… Autobedrijf Spaan Eindhoven

In de nieuwe werkplaats van Autobedrijf Spaan in Eindhoven heeft drukwerk plaatsgemaakt voor druk werk. In het nieuwe pand van het onafhankelijke Bosch Car Service autobedrijf was voorheen een drukkerij gevestigd. De plek waar ooit drukpersen en andere grote machines stonden, is omgetoverd tot een lichte en ruim opgezette werkruimte met negen hefbruggen. Sven Spaan geeft een rondleiding door de nieuwe werkplaats die wat uitstraling betreft niet voor een laboratorium onderdoet.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.