Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

19 januari 2023

Dít zijn de kennissessies op Auto Prof 2023!

We hebben je onlangs al uitgebreid verteld waarom je Auto Prof 2023 niet mag missen. De stands, de Demo Arena, de finale van de AMT Awards, de kennisessies in de domes… Van die laatste is het programma inmiddels helemaal rond. Welke sessie wil jij bijwonen? Die over EV? Of die over datatoegang? Turbo’s wellicht? Autonoom rijden, Formule-1, APK of…?

Auto Prof vindt op 31 januari, 1 & 2 februari a.s. plaats bij de Evenementenhal in Gorinchem. Elke beursdag vinden in drie speciaal daarvoor ingerichte domes kennissessies plaats. Die gaan over de nieuwste ontwikkelingen in de werkplaats

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.