Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

26 januari 2023

Deel 1: Zeven equipmentleveranciers over grote wielen, Overlander en CBX

Nieuwe auto’s worden steeds zwaarder en hun wielen en banden groeien mee. Wat vraagt die ontwikkeling van banden(de)montageapparatuur? Welke eisen moet je daar nu aan stellen? In een serie van drie komen zeven equipmentleveranciers aan het woord. In dit eerste deel zijn dat Overlander en CBX. In deel 2 en 3 geven Explora, Fuchs, Rocar-Tech, Snap-on en Stokvis hun grotewielenvisie.

Eerst 60 jaar terug in de tijd. In 1963 interviewde AMT een aftredend directeur van een bandenfabrikant. Die verhaalde over de ontwikkelingen in autobanden gedurende zijn veertigjarige carrière. Eén daarvan: banden werden steeds kleiner. “Het begon met een binnendiameter

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.