16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

31 januari 2023

Stap voor stap: Standkachel inbouwen

Nederland heeft gemiddeld 50 dagen vorst per jaar, van november tot en met maart ligt de gemiddelde temperatuur onder de 8 graden. Koude is oncomfortabel, gaat ten koste van je concentratie en het zorgt voor beslagen of bevroren ruiten en dat is ook nog eens gevaarlijk. Nu is dat bij veel auto’s een probleem van de eerste kilometers. Bij moderne, efficiënte diesels kan opwarmen echter langer duren, zeker bij lage snelheden. Vooral in busjes, die veel korte stukjes rijden of waarin je bij stilstand moet werken, kan een aftermarket standverwarming een uitkomst zijn. Ook voor campers is het ideaal.

Rietveld

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.