Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

02 maart 2023

Deel 2: Zeven equipmentleveranciers over grote wielen: Explora en Rocar-Tech

Nieuwe auto’s worden steeds zwaarder en hun wielen en banden groeien mee. Wat vraagt die ontwikkeling van banden(de)montageapparatuur? Welke eisen moet je daar nu aan stellen? In een serie van drie komen zeven equipmentleveranciers aan het woord. In het eerste deel waren dat Overlander en CBX. In dit tweede deel geven Explora en Rocar-Tech hun grotewielenvisie. Die van Fuchs, Snap-on en Stokvis houd je tegoed voor deel 3.

Explora: minder stress op band en medewerker

Explora

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.