Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

12 oktober 2021

Deel je ervaring met Pass-thru en scoor fabriekstoegang voor een merk naar keuze!

Het lijntje met de fabrikant, een onmisbaar stukje digitaal gereedschap voor het ‘sleutelen’ aan moderne voertuigen. Werk jij al met Pass-thru? Deel je ervaring met AMT en scoor een fabrieksaccount naar keuze!

Fabrikanten zijn verplicht technische informatie en software beschikbaar te stellen aan het universeel autobedrijf. Pass-thru stelt je onder andere in staat om het Digitaal Serviceboekje in te vullen, een software-update uit te voeren of een component in te leren. Belangrijk dus om met Pass-thru te werken of je er op z’n minst in te gaan verdiepen.

Niet makkelijk

Maar fabrikanten maken het de universeel niet makkelijk. Het

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.