historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

18 mei 2021

Deel je gereedschapservaring – en win een Smoke Pro rookmachine t.w.v. € 899,-!

Je gereedschap is letterlijk en figuurlijk een kostbaar bezit. Zonder tools kan je niet sleutelen en de aanschaf is een flinke investering. Hoe belangrijk is jouw gereedschap? Deel je ervaringen met AMT!

Niets mooiers dan een goed gevulde gereedschapskar met een blinkend arsenaal aan tools. De aanschaf van goed hand- en speciaalgereedschap kost heel wat. Daar ben je zuinig op toch? Net als een auto moet ook je gereedschap onderhouden worden. Dan gaat het langer mee. Hoe doe jij dat?

En hoe hou je je gereedschap compleet? Ruim je elke dag of na iedere klus al je gereedschap weer

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.