Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

15 september 2021

Deel jouw equipmentervaring bij onderstelservice

In AMT 10 verschijnt onze werkplaatsspecial. Dan zoomen we in op onderstelequipment. Banden, uitlijnen, ADAS... Hoe heb jij je werkplaats ingericht voor deze klussen? Met welke equipment werk je het liefst en waar wil je nog in investeren? Deel je ervaring met ons en maak kans op een Beta wiel- en bandentransporter!

Het onderstel is bepalend voor rijgedrag, comfort en veiligheid van een voertuig. Belangrijk dat je over de juiste equipment en kennis beschikt om onderdelen aan het onderstel te monteren, af te stellen en te kalibreren. Welke equipment heb jij daarvoor in huis gehaald en waarom heb je

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.