historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

15 september 2021

Harrie Luikens: ‘Tegenwoordig leer je in een week meer dan vroeger in een jaar’

Behalve ondernemer en werkgever is Harrie Luikens een liefhebber van techniek. Hij grijpt elke gelegenheid aan om zijn vakkennis en de vakkennis van zijn team te vergroten. “Bij ons krijgt iedereen de kans om op zijn eigen niveau door te groeien in het vak.”

Waarom vind je het belangrijk dat medewerkers ook na hun beroepsopleiding doorleren?

“Autotechniek verandert snel. Er komt steeds meer elektronica bij. Als autotechnicus leer je tegenwoordig in een week meer dan vroeger in een jaar. Kennis van nieuwe techniek en elektronica is nodig om je werk goed te kunnen doen. Daarom moet je ook na je

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.