historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

03 maart 2023

Diagnose met de Picoscope: Citroën C5 loopt op vijf cilinders

Een Citroën C5 uit 2008 loopt niet altijd op alle zes cilinders. Wanneer de auto uitgelezen wordt, blijft de foutcode P0473, die verwijst naar een klep in de uitlaat, terugkomen. Als de auto gestart wordt, begint hij op zes cilinders, maar daarna gaat hij verder op vijf cilinders of minder. Dit gebeurt niet op een vaste cilinder, maar wel op dezelfde bank, namelijk de voorste. Het autobedrijf vraagt Nick Smits, CLEVER eXpert Partner van AA-Equipment Support, te ondersteunen bij deze diagnose.

We beginnen onze diagnose door de Citroën uit te lezen. We gebruiken hiervoor onze universele diagnoseapparatuur van Launch. De

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.