historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

10 juni 2021

Diagnose met de Scope | Afl. 3 | De scope instellen

De scope heeft zich ontwikkeld tot een belangrijke diagnosetool. Een veelzijdige hulp bij lastige storingen, die zijn waarde regelmatig bewijst. In deze videoserie laten we zien hoe je hem in de praktijk kunt gebruiken.

In aflevering 3 legt Thijs van Grinsven uit hoe je ervoor zorgt dat de juiste meetwaarden in beeld verschijnen. Je leert de goede instellingen te doen om het signaal zo duidelijk mogelijk in beeld te krijgen.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.