Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

03 december 2021

Diagnose met de Scope | Afl. 5 | Injectoren controleren

In de vijfde aflevering van videoserie 'Diagnose met de Scope' gaan we verder waar aflevering 4 stopte. We controleren de injectoren van een motor, zowel DI als MPI. Je kijkt mee over de schouder van Thijs, leert hoe je de scope aansluit en hoe je hem instelt voor deze specifieke metingen.

De scope heeft zich ontwikkeld tot een belangrijke diagnosetool. Een veelzijdige hulp bij lastige storingen, die zijn waarde regelmatig bewijst. In deze videoserie laten we zien hoe je hem in de praktijk kunt gebruiken.

Hoe meet je de gezondheid van de motor? Aflevering 4, 5 en 6 zijn erop

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.