historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

07 januari 2022

Diagnosetip: Peugeot 107 start koud slecht: compressieprobleem?

Een Peugeot 107 uit 2010, met 240.000 achter de wielen, heeft last van een slechte koude start. De driecilinder-107/C1/Aygo-drieling rijdt in groten getale over onze wegen. Niet alleen om die reden deel ik deze diagnose. Dat doe ik vooral om de diagnosemogelijkheden van de scope te laten zien. Dat die verbazingwekkend groot zijn, zie je bij deze 107.

De auto komt warm binnen en slaat direct goed aan. De klacht is er nu dus niet, maar ik kan wel een scan uitvoeren van alle modules in de auto. Net als bij de meeste van deze betrouwbare auto’s is die volledig

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.