Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

07 januari 2022

Olieanalyse met de iDiA-box, hoe werkt dat?

Even terug in de tijd. In augustus vroegen we je naar olieproblemen in de werkplaats en je oplossingen daarvoor. Ondernemer en autotechnicus Kevin Veekens verdiende met zijn antwoorden een iDiA-box. Hoe je met zo’n apparaatje je olieservice verbetert? We zoeken het uit.

MotorCheckUp? Dat is toch zo’n strookje vloeipapier waarop je een druppel olie laat vallen? Precies, en na een wachttijd kun je op basis van de vlek op het papier een olieanalyse doen. Het principe erachter is chromatografie. Terwijl de druppel zich geleidelijk over het chromatografisch papier verspreidt, verspreiden niet alle stoffen die erin zitten zich even hard

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.