historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

07 oktober 2021

Diagnosetip: problemen met niveauregeling Range Rover 5.0 Supercharged

Een Range Rover met 5,0-liter supercharged V8 is op zich al vrij gestoord. Deze auto uit 2010 voegt daar een extra dimensie aan toe: de niveauregeling geeft problemen. Diagnosetechincus Arjen Hofstra neemt je mee op weg naar de oplossing.

Ik begin met het uitlezen van de Range Rover. In het overzicht zie je de twee fouten in de module voor rijhoogteregeling. Na het wissen van de foutmelding komt fout C1A36-01 ‘Uitlaatklep’ terug zodra de motor wordt gestart.

[intermezzo:1]

Servicebulletin

De tester geeft aan

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.